RENOWACJA POJAZDÓW

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się odnawianiem oraz regeneracją pojazdów zabytkowych – zarówno aut jak i motocykli. Oferowane przez nas rozwiązania mają na celu przywrócenie dawnego blasku klasycznym modelom. Chociaż sztuka ta wymaga wielkiej precyzji oraz dokładności, nasi specjaliści nie mają sobie równych. Karoseria, lakiernictwo, mechanika, tapicerstwo, stolarstwo, galwanizernia – zajmujemy się każdym aspektem, związanym z kompleksową odnową Twojej maszyny. Oczywiście działamy zgodnie z wolą i oczekiwaniami naszego Klienta, dokładając wszelkich starań, by w pełni sprostać powierzonemu nam zadaniu. Każda renowacja przebiega etapowo, tak by nie pominąć żadnej ważnej kwestii. Dodatkowo świadczymy również usługi z zakresu budowy jednośladów, a także serwisu aut sprowadzanych z USA.

Renowacja obejmuje :

– piaskowanie, szkiełkowanie, naprawy i rekonstrukcje blacharsko-lakiernicze
– naprawy tapicerskie, konserwację aut, naprawę silników oraz skrzyń biegów
– niklowanie oraz chromowanie części

Mamy dostęp do szerokiej gamy części z USA, dzięki czemu możemy podjąć się renowacji każdego auta bez najmniejszego zawahania, a prace związane z renowacją są dokumentowane na każdym ich kroku dużą ilością zdjęć fotograficznych.

Formularz kontaktowy

10 + 9 =

Więcej informacji

Masz pytania odnośnie naszej pracy?
Już teraz skontaktuj się z naszymi specjalistami. Szybko i sprawnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, rozwiejemy wątpliwości i udzielimy niezbędnych informacji.

Addres: 63-800 Gostyń, Polna 63

Telefon: 602 402 825; 724 004 724

Godziny otwarcia: Pn-Pt 9:00-17:00

Dane rejestracyjne firmy:
PHU “KORAL”
Wschodnia 5, 63-820 Piaski
NIP: 6961308305

Free WordPress Themes, Free Android Games